Zpět

Spuštění nového webu

Přidáno: 26. 2. 2018 11:15:00 Počet shlédnutí: 698

26 Únor 2018

Právě jsme spustili nové webové stránky i s e-shopem! Doufáme, že se Vám budou líbit.

Spuštění nového webu

Vážení zákazníci,

v průběhu minulého roku jsme byli osloveni s nabídkou distribuce značky Loudmouth golf pro ČR. Jak jistě někteří víte začali jsme s prodejním stánkem na D+D Czech Masters, který měl obrovský úspěch. Rozhodli jsme se tedy pustit do rozšíření této báječné, kvalitní a nevšední značky po naší republice.

Pro tuto chvíli budete moci naše produkty nakoupit na tomto novém eshopu, stejně tak jako v kamenném obchodě Golf Arts ( Dělnická, Praha, www.golfarts.cz ) a taktéž na slovensku v Digitalgolf ( Einsteinova, Bratislava, www.digitalgolf.sk ).

Náš eshop je stále ve výstavbě, budou přibývat nové produkty, nové kolekce, možnosti platby, uděláme maximum, abychom Vás nechali pohodlně nakoupit a prezentovat značku.

V tuto počáteční fázi operujeme se skladem v Německu, nemůžeme tedy garantovat dodání do jednoho nebo 3 dní, ale určitě Vám objednávku dodáme! Za tuto komplikaci se omlouváme a současně děkujeme za pochopení.

Budeme Vám velmi vděčni pokud se na nás obrátíte s veškerými poznámkami, ať s temi pozitivními tak negativními. Kontaktovat nás můžete na adrese info@loudmouth.cz

S přáním hezkého dne za Loudmouth.cz

Lukáš Průša

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info